AMPLIGAMER. Jak tworzyliśmy wyjątkowy klimat marki?

Strategia Marketingowa

Wizerunek

Strona Internetowa

Kampanie Reklamowe

Social Media

Potrzeba, pomysł, cel, misja, działanie

Prolog

Ampligamer, powstał w odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek branży gier i elektronicznej rozrywki. Dedykowany jest studiom deweloperskim, wydawcom i dystrybutorom będąc kombinacją wieloletniego doświadczenia gamingowego z bogatą praktyką w dziedzinie marketingu i public relations. Jego misją jest zdobywać serca i umysły graczy!

Storytelling, czyli piszemy historię, snujemy opowieść

Opowieść, w której jesteś bohaterem

Wyznajemy zasadę, że marka to nie tylko wpadająca w ucho nazwa, zgrabne logo czy chwytliwy slogan. To co najcenniejsze w postrzeganiu marki ukryte jest najgłębiej. Ampligamer jest opowieścią, która pobudza ciekawość i wciąga do świata, który chcesz odkrywać. Historia, którą pragniesz poznać i stać się jej częścią.

Marka to… więcej niż logo, slogan, grafika

Wyobraźnia w służbie biznesu

Kreując klimat marki Ampligamer mogliśmy odrzucić wszelkie ograniczenia. Uwolniliśmy moc wyobraźni i pozwoliliśmy jej swobodnie działać, dzięki czemu udało się zbudować fantazyjny świat z płynnie prowadzoną narracją.

To jednak wciąż… biznes

Fantazyjna marka w biznesowym wydaniu

Tworzenie marki biznesowej w oparciu o fantazyjne rozwiązania mogło być możliwe dzięki branży, w której działa Ampligamer, która wręcz zachęca do stosowania nieszablonowych form i wcielania w życie odważniejszych pomysłów. Opracowana wizja i określony styl komunikacji dla warstwy wizualnej i tekstowej umożliwia swobodne prowadzenie działań i aktywności marketingowych z dbałością o spójność wszystkich materiałów promocyjnych.

Na koniec pytanie do Ciebie…

A co możemy zrobić dla Twojej marki?

Masz dobry pomysł, produkt lub usługę, ale chcesz więcej?  Twoim celem jest stworzenie silnej marki? A może interesuje Cię konkretnie budowa pożądanego wizerunku w oczach odbiorców? Strategia? Większa sprzedaż i nowi klienci?

Porozmawiajmy >>